Instalacje LPG

Nowoczesne samochodowe instalacje gazowe to układy bardzo zaawansowane technologicznie. Prace polegające na przeróbce samochodu na gaz charakteryzują się podstawowym parametrem jakim jest  prawidłowe dobranie instalacji do konkretnego pojazdu, profesjonalny montaż oraz precyzyjna regulacja, która pozwoli użytkownikowi na oszczędną i bezpieczną eksploatację. Profesjonalny montaż wymaga użycia dobrych podzespołów, zaangażowania doświadczonych mechaników i specjalistycznego wyposażenia warsztatu.

Instalacje LPG

Firma Marpol oferuje  montaż samochodowych instalacji gazowych renomowanych marek polskich, włoskich i holenderskich   w samochodach osobowych i dostawczych.

Nasi pracownicy pomogą Państwu dokonać odpowiedniego wyboru systemu gazowego, a następnie profesjonalnie zamontują go w Państwa samochodzie.

Dysponując wieloletnim doświadczeniem, doskonale wiemy, jak ważne dla prawidłowego działania instalacji gazowej w samochodzie jest poprawne działanie silnika na benzynie. Dlatego też podczas montażu instalacji dodatkowo sprawdzamy samochód Klienta pod kątem parametrów pracy silnika i stanu odpowiednich podzespołów tak, aby po montażu auto działało sprawnie i bezpiecznie.

Samochody, do których montujemy systemy sekwencyjnego wtrysku gazu, na życzenie Klienta dodatkowo są sprawdzane i kalibrowane (regulowane) na profesjonalnej hamowni podwoziowej. Pozwala to na bardzo precyzyjne zestrojenie instalacji gazowej z układem benzynowym tak, aby parametry pracy i osiągi na gazie były niemal identyczne, jak na benzynie. Po montażu i kalibracji Klient otrzymuje wykres mocy i momentu obrotowego, zmierzonych na benzynie i na gazie.

Na zamontowane instalacje udzielamy gwarancji: Na okres 24 miesięcy

Po montażu otrzymują Państwo pełną dokumentację instalacji gazowej:

  • kartę gwarancyjną,
  • wyciąg ze Świadectwa Homologacji,
  • atest na zbiornik,
  • fakturę na części i usługę – na pełną kwotę, jaką Państwo płacą.

Za montaż instalacji gazowej proponujemy Państwu różnorodne formy płatności: gotówką, kartą płatniczą, kartą kredytową lub w systemie ratalnym. Wszystkie formalności kredytowe załatwią Państwo na miejscu, w naszej firmie.

Pracujemy na specjalnym, autorskim systemie komputerowym, który pozwala na archiwizowanie wszystkich wizyt Klienta i zawiera wszelkie informacje o wykonywanych usługach. Korzystając z naszych usług, macie Państwo możliwość uzyskania informacji na temat tego, jakie prace były wykonywane w Państwa samochodzie i kiedy, dzięki czemu nie musicie już sami o wszystkim pamiętać.

W trakcie oczekiwania na samochód mogą Państwo otrzymać samochód zastępczy.